Idąc w kierunku potrzeb naszych klientów zdecydowaliśmy się umożliwić wypożyczenie dowolnego elementu nagłośnienia bądź oświetlenia jakim dysponujemy. Istnieje możliwość wypożyczenia samego sprzętu jak również pomoc w jego instalacji, zabezpieczeniu przed uszkodzeniem. Preferujemy jednakże wypożyczenie sprzętu wraz z obsługą. Zagwarantuje to Państwu pełne i właściwe wykorzystanie tegoż sprzętu oraz zabezpieczy go przed ewentualnym uszkodzeniem.
Ceny są umiarkowane, zależne od okresu wypożyczenia, rodzaju i ilości sprzętu. Wszelkie stawki negocjujemy indywidualnie po zapoznaniu się z konkretnym zamówieniem. Elastycznie dopasowujemy się do możliwości finansowych danego przedsięwzięcia.
Nie liczymy za dobę tylko za imprezę mogš Państwo wygodnie odebrać sprzęt w pištek i oddać w poniedziałek.

Aby poznać szczegóły zadzwoń lub napisz <---> kontakt

Wykaz sprzętu (WYPOŻYCZALNIA INTERNETOWA) <---> Wypożyczalnia Nagłośnienia


OFERTA DLA DJ-ów, Zespołów Muzycznych:

Początkującym DJ-om i zespołom oferujemy kompletne profesjonalne nagłośnienie. Zestaw nagłośnieniowo - oświetleniowy (2 x 400Watt RMS) z mikserem, pełnym okablowaniem i statywami. Cena od 250zł za imprezę przy stałej współpracy !
Zbierajcie zlecenia my zadbamy o ich profesjonalną realizację techniczną :)


Just'in Sound

Nagłośnienie, oświetlenie, scena plenery, imprezy okolicznościowe, konferencje Kompleksowo i profesjonalnie
Konkurencyjne cenyKONTAKT :

NIP: 9471485378

e-mail: naglosnienie@adammus.pl

tel. 601-370-560

tel. (42) 685-59-77
OFERTA 18-tki, imprezy okolicznościowe:

Dowozimy Państwu na miejsce imprezy (na terenie Łodzi i okolic) oraz instalujemy i konfigurujemy pełne nagłośnienie (+ mikser) i oświetlenie (światła działające w rytm muzyki, dymiarka, stroboskop...), mikrofon bezprzewodowy. W cenie jest też szybka instrukcja użytkowania sprzętu. Wystarczy podpiąć laptopa z muzyką i impreza gotowa :)
Cena od 500zł !
OFERTA WESELNA !:

Oferujemy Parom Młodym uatrakcyjnienie oświetleniowe swojej imprezy weselnej.

1) Statyw oświetleniowy a na nim 4 profesjonalne efekty świetlne działające w rytm muzyki (technologia tradycyjna + efekty Led, lasery). Dodatkowo wytwornica dymu. Zestaw taki spowoduje niepowtarzalną atmosferę na parkiecie tanecznym przez całą noc. Cena tylko 150zł !

2) Dla bardziej wymagających Par Młodych oferujemy profesjonalne oświetlenie uroczystości - Pary ledowe, ruchome głowy, lasery i skanery - wszystko na rampie aluminiowej, dodatkowo poœwietlenie œcian bocznych lokalu. W cenie realizator oświetlenia, który przez całą noc steruje oświetleniem i podkreśla najważniejsze momenty nocy weselnej (pierwszy taniec Pary Młodej, Tort, oczepiny) stwarzając niepowtarzalną atmosferę na całej sali. Cena od 1400zł / noc !

3) Taniec w chmurach - profesjonalna wytwornica dymu ciężkiego umożliwi niezapomniane wrażenia podczas pierwszego tańca Pary Młodej - cena z obsługš i wkładem - 500zł